قالب آماده تولید محتوا

با استفاده از قالب های آماده، محتوای وبلاگ، محصولات، تبلیغات و سایر محتواهای مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن تولید کنید.

قالب آماده تولید محتوا با هوش مصنوعی
نوشتن وبلاگ با هوش مصنوعی

مقاله و وبلاگ با هوش مصنوعی

با استفاده از قالب آماده مقاله و وبلاگ با هوش مصنوعی تولید کنید. کافیست توضیح دهید که موضوع وبلاگ شما چیست؟ کیفیت و لحن محتوا را انتخاب کنید و با یک کلیک وبلاگ شما آماده است! همچنین میتوانید تعداد کلمات زبان مقاله را نیز برای هوش مصنوعی تعیین کنید.

محتوای تبلیغاتی با هوش مصنوعی

با کمک قالب های آماده تولید محتوای تبلیغاتی با هوش مصنوعی متن های تبلیغاتی خود را سریعتر از همیشه آماده کنید.  عنوان های تبلیغات فیسبوک، لینکدین، گوگل ادز، متن پیامک و نوتیفیکیشن های خود را با قالب های آماده به بهترین شکل بنویسید.

محتوای تبلیغات با هوش مصنوعی

قالب های محتوای عمومی

در این بخش از قالب ها امکاناتی مانند خلاصه کردن متن، نوشتن متن طولانی از روی یک متن کوتاه، تعریف یک اصطلاح یا لغت، نوشتن مزایا و معایب، چشم انداز و ماموریت شرکت و بسیاری دیگر از قالب های آماده تولید محتوا با هوش مصنوعی جهت کاربرد ها مختلف برای شما آماده شده است.

محتوای فروشگاه اینترنتی با هوش مصنوعی

یکی از دغدغه های فروشگاه های اینترنتی درج سریع عنوان و توضیحات محصول است. با استفاده از قالب های آماده فروشگاه های اینترنتی، نام و توضیحات محصول و ویژگی های اصلی محصول خود را به کمک هوش مصنوعی بنویسید.

محتوای شبکه اجتماعی با هوش مصنوعی

دیگر نیازی نیست زمان زیادی برای نوشتن کپشن یا هشتگ در شبکه های اجتماعی مختلف صرف کنید. با قالب های آماده هوش مصنوعی در سریع ترین زمان ممکن محتوای شبکه های اجتماعی خود را آماده کنید.

سئو با هوش مصنوعی

اگر با سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو آشنایی داشته باشید از اهمیت عنوان متا و توضیحات متا (Meta Title & Meta Description) مطلع هستید. با استفاده از قالب های آماده سئو و وارد کردن کلمات کلیدی، متا تگ های خود را در سریع ترین زمان با کمک هوش مصنوعی تولید کنید.

سئو با هوش مصنوعی
قالبهای تولید محتوای متنی با هوش مصنوعی

سایر قالب های تولید محتوا با هوش مصنوعی

قالب های آماده زیادی برای کاربرد های مختلف در داشبورد کاربری شما قرار داده شده است. مانند قالب های تولید کامنت، پرسش و پاسخ، تغییر لحن محتوا و… . با ساخت حساب کاربری به راحتی میتوانید از هوش مصنوعی با قالب های آماده استفاده کنید.