چت جی پی تی ۴

GPT 4

GPT-4 یک مدل چندوجهی بزرگ (پذیرش ورودی های تصویر و متن، انتشار خروجی متن) است که اگرچه در بسیاری از سناریوهای دنیای واقعی نسبت به انسان ها توانایی کمتری دارد، اما عملکردی در سطح انسانی در معیارهای مختلف حرفه ای و آکادمیک ارائه می دهد.

چت جی پی تی ۴​
جی پی تی 4 فارسی

GPT 4 فارسی

در یک پنل کاربری کاملا فارسی از GPT 4 استفاده کنید. به راحتی سوالات خود را به زبان فارسی از جی پی تی ۴ بپرسید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

خرید اکانت GPT 4 ریالی

برای استفاده از GPT 4 در پلتفرم ما نیاز به پرداخت دلاری نیست و به راحتی میتوان از GPT 4 با پرداخت ریالی و مقرون به صرفه تر از هر روش دیگری استفاده کنید.

خرید اکانت gpt4 ریالی
چی پی تی 4 بدون فیلتر

GPT 4 بدون فیلتر

از  دیگر مزایای استفاده از از وان جی پی تی عدم نیاز به تغییر آی پی دسترسی آزاد به GPT 4 است. دیگر نیازی نیست نگران آی پی ایران باشید!

دقت مدل جی پی تی ۴

برای درک تفاوت بین این دو مدل، OpenAI روی معیارهای مختلفی آزمایش انجام داد. از جمله آزمون‌های شبیه‌سازی که برای انسان طراحی شده بودند(المپیادها و نسخه‌های 2022–2023 آزمون‌های عملی). مشکلات بسیار کمی در آزمایشات توسط مدل GPT 4 مشاهده شد، که نتایج بیانگوی همه چیز  است!
دقت جی پی تی 4
توانایی GPT4

توانایی GPT 4

در یک مکالمه معمولی، تمایز بین GPT-3.5 و GPT-4 ممکن است کم به نظر برسد. این تفاوت زمانی آشکار می شود که پیچیدگی کار به اندازه کافی برسد! GPT 4 قابل اعتمادتر، خلاقانه تر است و می تواند دستورالعمل های دقیق و ظریف تری را نسبت به GPT-3.5 انجام دهد.

سوالات پر تکرار درباره ج پی تی 4

اگر پاسخ سوال خود را در لیست زیر پیدا نکردید با ما در تماس باشید

بله، با استفاده از وان جی پی تی میتوانید به راحتی و بدون نیاز به شماره خارجی یا نرم افزار تغییر آی پی به جی پی تی 4 دسترسی داشته باشید.

برای مشاهده دمو پنل میتوانید یک حساب کاربری رایگان در نسخه 1 سایت ما بسازید و امکانات را بررسی کنید. پنل نسخه 2 دقیقا همین پنل است با این تفاوت که برپایه GPT4 و Dall-E 3 به سوالات شما پاسخ میدهد.

بله، پردازش و ساخت حساب کاربری آنی است و نهایتا پس از چند دقیقه اطلاعات حساب کاربری به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله، به راحتی و با تمامی کارت های عضو شتاب میتوانید حساب کاربری خود را ایجاد و یا شارژ کنید.

خیر، اعتبار شما برای همیشه در حساب کاربری تان باقی میماند و میتوانید از آن استفاده کنید.